Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetnék normális...

Honnan szerezhetnék normális minőségben Michael Jackson kalapot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a zenéjét meg mindent amit csinált ezért gondoltam hogy szerzek egy kalapot. Már néztem több helyen is és ráakadtam erre a mjb2c.com oldalra amiről nem tudom hogy milyen cuccokat csinálnak vagy milyen minőségben :/ esetleg van valaki aki tudna nyilatkozni róla vagy már vásárolt ott? Ha az nem túl jó akkor tudnátok ajánlani valamit ahol be tudok szerezni egy Michael Jackson szmtílusú lehetőleg Smooth Criminal kalapot? Bocsi a hosszú szövegért :/ a válaszokat nagyon megköszönném!!! :)

2016. aug. 26. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Nincs olyan hogy Mj kalap esetleg olyan stílusú
2016. aug. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az Ebay-ről rendeltem, és már sok mást is, nekem eddig nem volt gondom vele.
2016. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh értem :) kedves 2. válaszoló esetleg ki tudnád kicsit fejteni hogy pl kitől vetted? Mert ha megbízható akkor én is onnan rendelnék lehet :)
2016. aug. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!