Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Keresztes Balázs tapasztal...

Dr. Keresztes Balázs tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, mégis nagyon hullik a hajam és gondolkodom rajta, hogy kérek időpontot tőle, de nem tudom, megéri-e a 30 ezret, vagy átverés ez a mezoterápia meg DHT szöveg. Kérlek, írjátok le, hogy érdemes-e menni hozzá! Előre is köszönöm!

2018. okt. 19. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy eddig nem találtak nálam semmi betegséget, szóval ha betegségtől van, akkor valami nagyon rejtélyes fajta lehet, amire egy orvos se tud rájönni, hogy micsoda és vérvételen se lehet kimutatni. Sok vitamint szedek, de semmit se adagolok túl. Nem foltokban hullik amúgy.

itt a link Dr. Keresztes Balázs oldalához: [link]

Köszönöm, ha segít valaki!

2018. okt. 19. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Még senki nem írt pozitív véleményt erről a kezelésről. Annak ellenére, hogy a doktor úr nagyon határozottan csak a saját kezelésében hisz sokan csupán pénzkidobásnak tartják. Laborvizsgálattal érdemes a vasháztartás és pajzsmirigy értékeidet ellenőriztetni. Fogászati és nőgyógyászati góc/gyulladás keresés. Ha napi 100 szálnál több hullik akkor érdemes ezeket megnézetni. Tápanyaghiány esetén a Forcapil kapszula csökkentheti a hajhullást.
2018. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezeket mind megnézettem már és negatív. Rengeteg vitamint szedek a hajamra. Fura, hogy senki se ír róla véleményt, talán csak egyet találtam a neten, ami amúgy negatív. Pedig elvileg sokan járnak hozzá...

Nincs itt senki, aki járt nála?

2018. okt. 24. 02:25
 4/5 anonim válasza:
Szia! Végül voltál Keresztes Balázsnál? Volt eredménye, értelme? Köszönöm
jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, voltam jó párszor, de nem múlt el a hajhullásom tőle. Később elmúlt. Valószínűleg stressz, éjszakai munka miatt volt, illetve nagyobb dózisban kezdtem szedni vasat és b vitamint. Most megint hullik kicsit, mert megint éjszakázom.
jan. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!