Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok felnyírt hajjal:...

Lányok felnyírt hajjal: otthon vágjátok rendszeresen, ha megnő, vagy fodrásznál?

Figyelt kérdés

Pár hónapja oldalt felnyírt frizurám van - rövid fazon. Viszont elég hamar nő a hajam, és kb 1-1,5 hétig látszik igazán felnyírtnak, utána már benövi és csak "szimplán rövid" lesz, veszít a varázsából.


Ciki, ha idehaza azt a részt szeretném magam nyírni? Besértődik rajta a fodrász, vagy megbeszélhetem vele? Úgyis mennék hozzá, de örülnék neki, ha nem csak 1,5 hétig lenne meg a felnyírt fazon, hanem kitartana tovább.

Csak emiatt nem szeretnék 2 hetente fodrászhoz menni, mikor a "többi" része kibírja 6 hétig is.


Köszi :)


2018. okt. 21. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt felnyirva a haja , ő magának vágta. :) nem fog neked esni a fodrász mert otthon megoldod Hogyha megtudod
2018. okt. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. okt. 21. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de semmi köze egy másik embernek ahhoz, hogy mihez kezdesz a hajaddal vagy akármely más testrészeddel.


Én is itthon nyírtam mindig vissza, úgy nőtt, mint a bolondgomba.

2018. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! :)
2018. okt. 24. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!