Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csípőhájra milyen gyakorlatot...

Csípőhájra milyen gyakorlatot jó csinálni? Rendszeresen hasizmozok, láb-és fenékizom gyakorlatokat végzek, de a csípőm oldalsó és hátsó felén nem csökken a zsírmennyiség

Figyelt kérdés
nem vagyok kövér, 58 kiló vagyok, csak amikor ülök látszik, hogy az oldalamon van egy kis felesleg, erre keresek gyakorlatokat :)

2016. júl. 8. 20:43
 1/8 Zlevii válasza:
100%
Helyi zsírégetés nincs, diétáznod kellene és futni vagy biciklizni, zsírszövetet csak így veszíthetsz :)
2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. Járok aerobicra, de nyáron szünetel az edző, ezért gondoltam, hogy itthon kezdek valamit magammal. de akkor megvárom, amíg újra lesznek órák. ott kardiózunk rendesen
2016. júl. 8. 20:48
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Aerob edzések és szálkásító diéta kell és majd lemegy onnan is. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Semmilyen gyakorlattal sem. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben fogy.
2016. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
uh, diétázni biztosan nem fogok :D max 6 kocka csoki helyett csak 3-at eszem, meg ilyenek
2016. júl. 8. 21:10
 5/8 Cortez70 ***** válasza:

El vagy kicsit tévedve. A diéta nem azt jelenti, hogy nem eszel semmit és koplalsz. Hanem azt, hogy tiszta étrenden vagy és kalória mínuszban. Nem tudsz leadni zsírt csak kalória mínuszban. Olvass:

[link]

2016. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak hogy én nem állítottam sehol azt, hogy a diéta abból áll, hogy koplalok, így nem is értem, honnan szeded ezt. A hangnemeden szerintem változtathatnál. Tudom jól, hogy mi a diéta, és azt is, hogy nem tudom betartani. Plusz nem kezdem számolgatni, hogy mennyi kalória ez meg mennyi kalória az. Csak simán nem tömöm magam.
2016. júl. 10. 14:20
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Semmi durvát nem írtan, nem változtatok a hangnemen. Ha neked ez nem tetszik, leszarom, csak jót akartam.
2016. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brandon41 ***** válasza:

"uh, diétázni biztosan nem fogok :D max 6 kocka csoki helyett csak 3-at eszem, meg ilyenek" XD

És mi lenne ha semmi cukros ízét nem ennél, hanyagolnád a felvágottakat,feldolgozott termékeket, fehér kenyér helyett esetleg teljeskörű tésztát ennél.

Szerinted miért mi magyarok vagyunk az egyik legelhízottabb nemzet az EU-ban?

2021. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!