Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a hajam?

Hogy növesszem meg a hajam?

Figyelt kérdés
Most a vállamig ér kb. 3-4 cm-t le kéne vágni belőle h egészséges legyen.De amit nő azt le is töri bár mostanában nem mert leszoktam hajvasalásról de sajnos így csak össze fogott hajjal vagyok hajlandó mászkálni...ami szintén nem túl egészséges. Mit ajánlotok?Esetleg bánfit próbáljam ki?
2010. jún. 24. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp vágass a hajadból, és utána nyugodtan kösd össze, ne vasald, próbáld kerülni a szárítást és megfog látszódni az eredmény, nekem egy hónap alatt nőtt (vágás után) 2cm-t hogy néha kivasaltam. Hármat tudok ajánlani: Ha összekötöd a hajad, mindenképp kösd össze harisnyából készült hajgumival(egy rossz harisnyából) és az nem töri:) Akkor ricinus olajjal, hajmosás elött bekened a fejbőrődet, és utána alaposan megmosod a hajad. Állítólag nő a hajad tőle, én egyszer próbáltam és nem láttam eredményt mivel gondolom többször kell:D Akkor az utolsó, hogy használj ápoló,hajvégápoló szereket. Szerintem nagyon ápolják a hajat, meg néha pakolást is tehetsz rá:) Remélem segítettem:D:)
2010. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)hát használok sampont balzsamot meg egy mandulás olajat ami véd a hőtől és táplál!
2010. jún. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!