Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pöttyös lábak ellen mi...

Piros pöttyös lábak ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Akárhogyan szőrtelenítek,mindig csúnya fekete/piros pöttyös a lábam és nem múlik el. Próbáltam már mindenféle testápolót,hámlasztót,epilátort,eldobható borotvát,gyantát,de semmi hatás sajnos.:( Valakinek van valami ötlete mivel lehetne ezt megszüntetni? Nézessem meg inkább bőrgyógyásszal?

2018. okt. 26. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sok natúrkozmetikum márkánál szőrtöszőgyulladás elleni krémet (többnyire körömvirág vagy aloe vera összetevőkkel). De ha nem szeretnél sokat költeni, sima körömvirág krém is jó rá, csak az tényleg krém legyen, ne az a zselés állagú. :) Ezeket közvetlenül szőrtelenítés után vidd fel. A fekete/piros pöttyök az irritált és begyulladt szőrtüszők, amik amiatt lehetnek, hogy kapkodva szőrtelenítettélv agy borotváláskor nem használtál borotvahabot. Eltűntetni nem lehet, nekem a piros foltok egyébként is elmúltak epilálás után egy fél nap múlva, amíg nem használtam rá krémet, most meg nem is jelennek meg.
2018. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!