Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb sampon...

Melyik a legjobb sampon ZSÍROS TÖVŰ + TÖREDEZETT VÉGŰ hajra?

Figyelt kérdés

2 naponta mosok hajat, szóval mondhatjuk, hogy elég gyorsan zsírosodik...viszont a vége törik, így ha száraz hajra való sampont használnék, attól tartok, már az első nap végére zsíros lenne:( És ha kicsit dúsítana, az se lenne gond...

Akik szintén küzdenek ezzel: nektek melyik sampon vált be?


2010. jún. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
zsírra semmi sampontmegoldás nincs :( de sztem a nivea korpás vagy zsíros hajra a best
2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez a problémám,én is kétnaponta mosok hajat max 3 legrosszabb esetben,akkor is összefogom...de megfigyeltem hogy a garnier fructis-tól gyorsabban zsírosodik:S..pedig szeretem azokat a samponokat :( próbálj meg inkább pakolásokat a száraz végekre,talán segít:)
2010. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha a sampon szétszárítja a hajam végét, akkor már hiába teszek rá pakolást, ugyanúgy eltörik:(
2010. jún. 25. 06:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom,és eddig még semmi megoldást nem találtam rá.Hátha benéz ide egy "szakértő":) és ad valami használható tippet.
2010. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez a bajom.VAN megoldás:D

próbáld ki a garnier fructis sampont.vékonyszálú,zsírosodásra hajlamos hajra van épp kitalálva.nekem bevállt,csak ajánlani tudom.és nem töredezik tőle a hajam sem.=) remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a pár száz forintos búzaproteines b5 provitaminos sampon volt a legjobb, amit lehet kapni tescoba, dm be, olyan neve nincs olcsó


valamint a legjobb a baba mandulaolajos sampon és balzsam, azaz 2 in 1 penny marketbe vettem


de a sima tescos mandulás sampon is jó azt használom balzsamnak végekre,

az jobb mint a márkásak



100 ft os boltba is vannak olivaolajos és aloeverás samponok balzsamok, de amire az van rűírva hogy habfürdő még az is jó a hajamra :) kb 2 literes kiszerelésben is van és csak 3-400 forintok


hajnövesztőnek mindenféle multivitamint ajánlok, ami erősíti, egészségessé, fényessé is teszi a hajat, nem kell direkt hajnövesztő mint a revalid, vagy a sörélesztő kapszulák, lehet centrumot is szedni, vagy supradint


plusz pezsgőtablettákat inni, meg gyümölcsöket enni, nekem a tejtermékek meg a tojás is nagyon jó a hajamra, de persze belsőleg azaz elfogyasztva


az hogy ne zsírosodjon az kell, hogy ne szárítsuk agyon hajszáríróval, meg ne fújjunk rá nagyon meleg levegőt, mert amikor kiszárad a haj a fejbőr annál inkább utánazsírozza, az olajokat mint ricinus olaj, vagy kókusztej csak a haj végekre kenjük


balzsmaozáskor meleg vízzel tágítsuk ki a pórusokat, aztán pakolás után ha lemossuk és már hatott akkor hideggel húzzuk össze ap órusokat, ezzel jobb lesz a fejbőr vérkeringése, és jobban levegőzik, azaz több oxigénhez jut, gyorsabban nől, nem hullik, és nem lesz lelapuló zsíros a töve


három négy havonta vágok a hajam végéből egy max két centit, egyből sokkal erősebb lett a hajam, gyorsabban nőtt és még dúsabbnak is hatott, nem volt olyan töredezett



a mandulás sampontól meg egyből fényes lett, selymes, de mégsem zsíros, és mintha barnább is lenne, könnyen kifésülhető, nem lelapuló

2012. okt. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám. Zsíros hajra valami nagyon erős (mondjuk kéntartalmú) sampont használj,a hajtövekre pedig erősítő balzsamot, esetleg utána valami olajat. Heti négyszer járok úszni, ezért anno én is sokat küzdöttem a töredezett hajvégeimmel. Plusz tanács, hogy hajszárítás/vasalás/göndörítés előtt használj hővédőt!
2016. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aranyszabály az ilyen hajnál: sampont mindig CSAK a hajtövekre, balzsamot pedig mindig CSAK a hajvégekre/hajhosszra vigyünk fel. A balzsamot ha hajtövekre is használjuk az nagyon tud zsírosítani, ugyanígy a samponnál: a hajvégeket csak jobban megtöri ha ott is jól megdörzsölöd samponnal.
2016. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!