Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először mennék szoláriumba,...

Először mennék szoláriumba, de volna pár kérdésem. Bőrproblémám is van sajnos. Aki tud kérem segítsen. Részletek lent?

Figyelt kérdés

Olvastam jó pár hozzászólást hogy álló vagy fekvő, ebben még bizonytalan vagyok hogy melyiket keressem. Előszörre gondolom elég lenne 5perc is. Kb milyen árak lehetnek? Lehetnek nagy árkülönbségek? Más helyek, álló-fekvő szolik között? Érdemes inkább bérletet venni? Honnan tudom hogy hány percet voltam a gépben? van ami kiírja ugye? :)

Használjak szolikrémet?

A homlokom elől hátrakössem a hajam? Úgy olvastam mást nem kell vinnem a pénzen kívül :)


Gyakran jönnek elő pattanásaim, van is pár foltom is ami azok nyomai. Zineryt folyadékot használok, ami szárítja a bőrt. Ez nem gátolja a szolizást ugye?


Van az arcomon egy nem kiálló anyajegy, és a hátamon 2-3 kiálló. Ezek milyen valószínűséggel nagyobbodnak meg? Gondolkoztam hogy levetetem őket, de nem is tudom hogy megy ez és nem szeretném ha az arcomon nyoma maradna.



Bőrgyógyászhoz jövő hónap közepére kaptam időpontot, de én már holnap elmennék szoliba de nem akarok hülyeséget csinálni.


2010. jún. 24. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrgyógyász után menj csak el,és kérd ki z orvs véleményét
2010. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
árban általában egy perc egy 100as ,90,esetleg
2010. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken járok,3 perc 200 ft. Szerintem ez a legolcsóbb,Pesten úgy tudom 5 perc 600 ft körül van.Zsetonokat kapsz,amit be kell dobni egy kis gépbe(ami kijelzi,hogy hány percre mész),egy zseton általában 3-5 perc. Máshol a szolis állítja neked be.A krémed miatt nem ajánlanám biztosra,nehogy baj legyen.
2010. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én állóba járok, mert nem szeretek ráfeküdni a plexire hiába van fertőtlenítve. Vannak árkülönbségek, de annyira nem eltérő. Én bérletet vettem 20 alkalmas 9400 kb. Most már mindent kiír a gép, sőt beszél is. :) Nekem patis a bőröm és jót tett neki a szoli nagyon. vannak anyajegyeim is, de én nem észleltem nagy változást. Én hetente 1x járok 14 percre. A pénzen kívül mást nem kell vinned, ott lesz sminklemosó, papírtörlő meg egy kis türcsi neked kirakva. (legalább is ott ahova én járok van, meg még cukorka is :) ). Először elég az 5 perc, én 3x- 4x csak 5-re mentem először és csak utána emeltem az időt. Jó barnulást! :)
2010. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a 20 alkalmas bérlet úgy működik, hogy 1 alkalom 7 percnek számít, tehát én, ha 14 percre megyek akkor az 2 alkalomnak számít. Így nekem 1 perc 68 Ftra jön ki.
2010. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!én pécs mellett lakom, nálunk 41 Ft egy perc, és a gép csak annyi percig üzemel, amíg befizeted, vagy bemondod előtte. az anyajegyeket ragaszd le ilyen kis kerek sebtapasszal, inkább legyen 2 kis folt a hátadon, mint elfertőződjön... én állóba szoktam menni, nekem az jobban tetszik...pattanások: nem baj, még halványítja is


20Ł

2010. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :) sokat segítettetek


Tehát akinek van anyajegye az nem mehet szoláriumba? Ha csak kéthetente járok akkor is megnagyobbodhatnak? ennek mekkora a valószínűsége? Gondolom nem az első után látszódik...

2010. jún. 28. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!