Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszülés és fehéredő szempilla/...

Őszülés és fehéredő szempilla/szemöldök/haj ellen valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Ilyen problémára esetleg van valami vitamin, "gyógyszer", csodaszer, ami használna? Tudom, a legegyszerűbb, ha befestem...
2018. nov. 2. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Nincs erre se vitamin, se "gyógyszer", se csodaszer. Szempillát/szemöldököt nem festenek (persze otthon magadnak befestheted ha tudod, de nem túl egészséges ha a festék a szemedbe kerül).
2018. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs, csak a festés. Szemöldököt és szempillát kozmetikus tartósan tud festeni.
2018. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne festenének első! Én is járok hetente festetni kozmetikushoz, ha nem jutok el, akkor itthon magamnak megcsinálom, bár a szempillám nem igazán tudom. Ha nem festetném, akkor tök világos lenne, szinte fehér, főleg a pillám.
2018. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a festés szuper megoldás. Kozmetikus meg tudja csinálni, nem fáj és tartós.
2018. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!