Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyomkodtam magam es 2 nappal...

Nyomkodtam magam es 2 nappal ezelott hogy kitisztiljun az arcon aztan par napra rá szép legyen de 3 napja piros sebes, ményen maradt kemény pattanás is, ég is mit tudok tenni hogy ezép legyen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nem tisztítottad ki szakszerűen a bőröd. Nem nyomtad ki rendesen, és ami bent maradt az most begyulladt. Többek között ezért se ajànlatos tudatlanul nyomkodni a bőrt. Jobb hozzáértőre bízni. Mennyj el egy jo kozmetikushoz!
2018. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Majd bele jössz... Én évekig jártam kozmetikushoz de sajnos nem megbízható mindegyik volt akinél csak seb és vörös foltok maradtak mindenhol. A legutolsónál 2 évig voltam aztán nem mentem mert csak pénz kidobás volt semmit nem segített. Inkább használj rá megfelelő arctisztitókat. Természet hatásút ne legyen magas az alkohol tartalma. És figyelj oda a táplálkozásodra. ( én mióta elhagytam a cdokit gumicukrot energia italt és ilyesmiket) teljesen eltűnt majdnem. Egy nagyobb 9 napos tisztító kúra segítsége miatt mostmár meg se jelenik. Egyébként én javaslom a dm- ben kapható hajra egy vitamin és az a pattanásokat is csökkenti. Sok sikert🙂 de ha serdülsz akkor legyél türelmes csak ki kell nőlni. Idővel egyre jobb lesz.

16/L

2018. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!