Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek fessem be szőkére...

Szerintetek fessem be szőkére a hajamat?

Figyelt kérdés

20/F


Piszkos szőke a hajam, csak akkor látszódik a pici szőkeség a hajamon, ha fény alatt van, és ha megvan mosva. Szeretném kirikítani , olyan mellírt szeretnék. Próbáltam olyan shauma samponnal, ami szőke hajra van, de nem vált be. Csak kipróbálni szeretném, hogy vajon hogyan is néznék ki szőke mellírrel.



Szerintetek ez hülyeség, és ciki lenne? Anyukám után vagyok, ő tiszta szőke, ő ajánlotta nekem ezt a sampont. De hallottam olyat is, hogyha túl sokáig a hajamon hagyom a sampont, akkor kék és lila lesz tőle a hajam.



Milyen tapasztalaitok vannak?


2018. nov. 4. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tudtok ajánlani?
2018. nov. 4. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szőke melírt a nők szoktak csináltatni, férfiaknak gáz. A samponos dolgot nem gazán értem, mire nem vált be? Az egy sampon, nem hajszínező. Pontosan nem értek hozzá, de azt hiszem, az adott hajtípusra való vitaminok meg mik vannak benne, de nem lesz tőle a hajad se kék, se lila, se szőke.
2018. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szőkíteni csak oxigientaval lehet, ha nagyon tetszik a melír kipróbalhatod pár tincsen.

Schauma sampon az csak hamvasító, világosabb nem lesz a hajad tőle hanem a sárgás tónust veszi el.

Esetleg hajszinezőt is kipróbálhatsz, de én azt ajánlom hogy kérd fodrász segítségét, az a legbiztosabb.

2018. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább ne nyúlj a hajadhoz, amúgy is káros a szőkítés, ne tedd tönkre. A melír szerintem alapból is gáz, nőként sem akarnék, férfiként meg pláne. Egy férfi legyen férfi, tehát ne festegesse a haját.. Ha csak ki akarod próbálni, arra jó a photoshop is, ha nem értessz hozzá, kérj meg valakit, de csak egy alkalomra ne fesd be, kivéve, ha szeretnél ártani a hajadnak.
2018. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!