Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcon barna foltok ellen mit...

V17 kérdése:

Arcon barna foltok ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
16vagyok és pattanások jönnek ki az arcomra és mire le menne, ott marad egy barna folt ammi még csúnyább. Voltam bőrgyogyászoknál de, semit sem ért. Sok krémet használtam, probáltam már sok mindent de, semmi haszna, nem bírom el tűntettni azokat a foltokat. Szégyelem az arcom. Mit tegyek?

2018. nov. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress kozmetikust! Pigmentfolt halványításra vannak módszerek, ő tudja, hogy neked melyik válik be, és tud ajánlani olyan krémet, ami segít.

Ezen felül segít eltüntetni a pattanásokat, így eleve a foltok se jönnek ki.

2018. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2018. nov. 6. 21:14
 3/4 anonim válasza:

Van egy halom hatóanyag ami jó a pattanások utáni folthalványításra. Először is gyulladáscsökkentőt keress, mert minél kisebb a pattanásod és kevésbé gyulladt, annál kisebb folttal kell megküzdened később. :)

Plusz van egy rossz hírem, ezeket a foltokat sajnos hónapok alatt tudod csak eltüntetni, mivel a bőr mélyebb rétegeiben vannak és erre idő kell. Tudom milyen érzés, nekem is ilyen a bőröm, de a kezdeti ultra-foltos állapotot már sikerült szépen elhalványítanom (kb 3 hónap alatt).

Én Narüko vörös árpás folthalványító cuccokat kentem rá (csak a lotiont és az éjszakai gél maszkot vettem meg), meg fényvédőt, hogy a kis piros pattanások utáni foltokat ne égesse meg a nap és ne legyen még rosszabb a helyzet. Remélem segítettem :)

2018. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Villanófényes kezeléssel is el lehet tüntetni. Én a 11. kerben, csináltattam.
2018. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!