Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvágó ollókat ajánlot...

Milyen hajvágó ollókat ajánlotok otthoni hajvágásra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem saját magamnak vágni a hajamat és látok magamba annyi ügyességet és motivációt, hogy később is folytassam. (Első magamnak vágott frizura teljesen elfogadható, sőt meg is kérdezték, hogy jártam e fodrásznál:))


Ezzel kapcsolatban elkezdtek érdekelni a hajvágó ollók. Mivel nincs fodrászképzettségem, ezért nem értek az ollókhoz. Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy milyen ollókat ajánlotok számomra az alábbi feltételek szerint:


-hajam hosszú, egyenes, vastagszálú és sűrű

-elérni kívánt hatás: ritkított és lépcsőzetes, frufrut nem szeretnék

-hosszú távra vásárolnám, így akár 15-20 ezer forintot is rászánnék egy ollóra.

-első körben két félére gondoltam: egy hajvágó ollóra és egy ritkító ollóra.


Ezen felül ajánlanátok e más fajta ollókat ehhez a típusú frizurához?


Kérlek titeket rossmannos és dm-és ollókat ne ajánljatok, mivel tényleg vastagszálú a hajam és a nagyon sok van, így nem gondolnám hogy hosszútávon megérné.


Elsőkörben tanuló ollókra gondoltam.


Tudnátok írni márkákat esetleg üzleteket, hogy hol tudnék ilyeneket beszerezni?


Illetve az adott márkával kapcsolatos véleményeket is várom.


Tényleg szívesen rászánok kb ennyit egy ollóra, mivel hosszútávra tervezek vele.


2018. nov. 6. 00:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!