Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a hajvágásra?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy kiskorom óta fenékig érő hajam van,de multkor feltűztem a hajam és sokkal jobban tetszett a vállig érő hajstílus.Viszont az anyukám imádja,hogy hogy hosszú hajam van és nem igazán tudom,hogy hogyan vegyem rá a hajvágásra.Tippek,tapasztaltok jöhetnek.

2018. szept. 23. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukádnak, hogy ha ennyire szereti a hosszú hajat akkor növessze meg a sajátját akár bokáig, de te leszeretnéd vágatni.
2018. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Elmész és levágatod
2018. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Hány eves vagy? Jól meggondoltad?

Mond meg, uj stilusra vágysz, mert szeretnéd megtalálni sajátod, s ahoz jobban passzolna a válligerő.

Ha van pénzed rá, vágasd le, s legyen meglepetés. Lehet mérgess lesz, de majd megbékél.

2018. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, hogy a lànyomnak szép hosszú haja van, de ha akarná, akkor levágathatja. Ovis koruk óta nem szólok bele. Szerintem tegyél egy próbát, mutass képet, hogy milyenre szeretnéd. Te hordod. A haj meg úgy is kinő. ;)
2018. szept. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondd azt, hogy ha nem engedik vállig levágatni, akkor kopaszra fogod :)
2018. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy anyum haja nem nő meg hosszúra,különben nem lenne ez probléma ::D
2018. szept. 24. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Úristen, de irigyellek! Én nagyon szeretnék fenékig érő hajat, de egyszerűen nem sikerül megnöveszteni, pedig már mindent kipróbáltam, de egy bizonyos hossz után nem nő tovább, mert letörik a vége :(

Biztos, hogy jól meggondoltad? Ha levágatod, nagyon sok év, mire újra visszanő...

2018. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, ha ez minden vagyad semmi se allitson meg... en 13eves koromban otthon magamnak vagtam le a hajam vall fole. Utana elmentunk fodraszhoz es rendbe hozta. Azota olyan a hajam es imadom
2018. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!