Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpásodik a hajam, de nem...

Korpásodik a hajam, de nem zsíros. Mivel tisztítsam?

Figyelt kérdés
20/L. 1 hete mostam utoljára hajat. most kezdett csak el korpásodni, de még mindig olyan száraz a hajam mintha tegnap mostam volna meg. Milyen sampont használjak ami a legjobban ápolja? Vagy tiszta vízzel mossak hajat? van annak értelme?

2018. nov. 11. 17:33
 1/2 A kérdező kommentje:

még annyit megjegyeznék hozzá, hogy kellemes puha tapintású, aránylag vékony szálú hajam van. nem töredezett, és nincs kiszáradva. csak mostanában nem zsírosodik.

heti párszor van vasalva vagy göndörítve. haj olajat és keratin sprét használok rá.

2018. nov. 11. 18:39
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a baj a hajammal. En Nisoral sapmont vettem a patikaba. Hajmosas utan pedig Elocomos kremmel kentem
2018. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!