Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsiros haj, és. Arc? Eléég.

Zsiros haj, és. Arc? Eléég.

Figyelt kérdés

27éves nö vsgyok és tele vagyok miteszerrel pattanással állandoan elöjövö ragyákkal..ajánlották hogy kozmetikushoz menjek,havi heti x ezer ft és habfél éven belül nem.jo akkor börgyogy..na de fogad engem börgyogy ilyennel??jolenne tudni esetleg hogy allergia vagy bármi mielött még kiadom a sok ezer ft t ugy hogy esetleg nem használ??..

Másik a haj...3 naponta muszály mosni..szivem szerin már 2.nap után mosnám de..ugye az sem.egészséges stb...segitség???!!!ötlet????köszi


2018. nov. 9. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván bőrgyógyász. kicsit előbb is eszedbe juthatott volna. elég logikus hogy ha a BŐRöddel van gond, akkor oda kell menni. felír valami kenőcsöt és ennyi. jaj azon meg majdnem röhögtem egyet hogy a hajadat három naponta mosod és ez jajdeborzasztó. én kétnaponta mosom, enyém is zsírosodik. olyan sampont kell venni amivel lehet akár naponta is mosni. lehetőleg nem valami vegyszerekkel telenyomott sz a r t, hanem természetes összetevőkből állót.
2018. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze nyilván valo..börrel börgyogyászhoz.de mindenki azt mondja h kozmetikus...ezért tettem fel a kérdés.hajamra gondolhatod mennyi mindent kiprobáltam.és nem jo ha sokszor van mosva,annál jobban termelödik a faggyú a börön..

Köszi válaszod

2018. nov. 9. 16:03
 3/4 anonim válasza:
először is bőrgyógyász. A kozmetikus tüneti kezelés, mert kitisztítja a pórusokat, de a valódi ok nem fog elmúlni, a mitesszerek/pattanások vissza fognak jönni. Tehát kezdj egy jó bőrgyógyásszal, és olvass el pár cikket a tudatos bőrápolásról (pl alkoholos terméket ne kenj a bőrödre, csak még több zsírt fog termelni, ha arctisztításhoz szappant használtál az is kuka). Használj hialuronsavas hidratáló krémet, ez nem nehéz, viszont ha a bőrödre arctisztítás után hidratálót teszel, akkor nem kezd el annyi zsírt termelni. Remélem segítettem :)
2018. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. nov. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!