Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek egyszerűen szar a haja, mindegy mit csinál vele?

Figyelt kérdés

Férfi hajról beszélünk.

Fent közepesen hosszú, kb homlokközépig érne, talán lentebb. Oldalt 3-4 mm. Ha megmosom, akkor a teteje egyirányba lapul, oldalt pedig száll, mintha fel lennék töltődve. Próbálom beállítani, de egyszerűen nem tartja meg semmi. Ami haverjaimnak a két-háromszor ilyen hosszú haját egy napon át tartja, az nekem 20! (igen, 20) percig tart, mert utána elkezd szálasodni, és összevissza elállni, lelapulni. Ha többet teszek rá, akkor csak annyit érek el vele, hogy kb zsírban áll, de az sem tartja meg. Már egy vagyont elköltöttem waxokra, mindenre, és semmi nem vállt be. Én bénázok, vagy van olyan, hogy valakinek egyszerűen szar a haja, akármit csinál vele? Vagy van valami titok?


2018. nov. 13. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tán ha nem waxot használnál, tartana is.
2018. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit ajánalsz wax helyett ? Az enyém is eléggé kezelhetetlen, én hajpasztázok jelnleg.
2018. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajlakk és még nedvesen hajszarito. Úgy beall a haj hogy egész nap úgy lesz.

A wax az kb olyan mintha zsírral kenegetned, nem csoda hogy nem fogja meg.

2018. nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is wax, ami jelenleg van, hanem paste.
2018. nov. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!