Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves mindenki! Egyszerűen...

Bbebe kérdése:

Kedves mindenki! Egyszerűen nem tudok megbékélni a fenekemen levő striákkal, kb 16 eves korom óta hordom őket, most vagyok 20, van aki tett ellene valamit?

Figyelt kérdés
Valami jó krémet tudtok ajánlani ami bevállt nektek vagy ismerősöknek? Vagy esetleg milyen más módszer/kezelés van ennek enyhítésére vagy megszüntetésére?

2018. aug. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg túl nagy problémát csinálsz belőle. :)

F

2018. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A stria soha nem múlik el (max. elhalványul, ha eredetileg nem volt halvány. nekem mindig azok voltak). De rengeteg emberen van, nem akkora gond ez...
2018. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer kialakult, akkor màr nem fog soha eltünni. Nincs az a krém amitől eltűnik. Nekem is van, és elfogadtam.
2018. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy jó bugyi mindent eltakar

Eltűnni soha nem fognak!

2018. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szard le! :)

Nekem is van, és én sem nagyon tudtam megbékélni vele. De még a legjobbakon is van. Nézd meg például Arnoldot (jó neki más miatt van).

[link]

[link]

Nyisd meg ezt a két linket és nézd meg a hónalját!

2018. aug. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!