Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm...

Nagyon pattanásos a bőröm tudnátok valami krémet ajánlani, vagy esetleg valami itthoni módszert? (16/L)

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. kerül az étkezésből az ételnek és italnak nem nevezhető vackokat

4. mivel tini vagy, ezért hormontúltengésed is lehet

5. lehet, hogy allergiás vagy valamire


Borogasd a bőröd kamilla és körömvirág teával. A neogranormon is segít.

2018. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. nov. 16. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon durván pattanásos akkor bőrgyógyász.

Vagy villanófényes akne kezelés tudna rajtad még segíteni, de ezt is csak szakember tudja.

Ha Budapesti vagy én a 11. kerületben tudok neked ajánlani embert, aki ezzel foglalkozik. Mikor nekem megcsinálta akkor 3 hónapig nem voltak pattanásaim. 5000-be kerül egy alkalom ami kb. 3 hónapig tart.

2018. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Támogatom a fentielet s a folyadék kulcsfontosságú szerepet tölt be.


Sok kozmetikai/gyógyszerészeti termék hatóanyagainak szügsége van a bőrbe való beépülésekor folyadékra, amivel reakcióba tudnak lépni.


Gyulladás és fertőtlenítés, gyorsabb gyógyulásra javaslom:

Az adott felület leecsetelését ezzel a gyógyszerészeti folyadékkal:


Solutio acidi borici


Magamon is teszteltem a termékünket és ezt merem bátran ajánlani.

2018. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrőm van és nagyon sok kicsi és nagyobb pattanásaim voltak..DM be találtam egy lemosót..fabulon tini tonik a neve.Minden este azzal mosom már kb másfél hónapja..Hála istennek a nagyobb pattanásaim eltűntek..Csokit,kakaót,olajos magvakat meg nem nagyon lehet enni azoktól csak rosszabb lett nekem.
2018. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!