Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magic hair tapasztalatok?...

Magic hair tapasztalatok? Kinek jött be hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
A kapszula vagy a pezsgőtablettája a hatásosabb?
2018. nov. 17. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar ketszer rendeltem. Az elso 3 dobozt elfogyasztottam, aztan pont volt akcio, hogy 3 doboz meg egy hajvegapolo krem, vagy micsoda. Nagy valtozas nem tortent, illetve nem tudom, hogy attol, vagy mastol, de lett pattanasom. A hajveapolotol meg ragados volt a hajam vege, es szaraz. Ajanlani nem ajanlom, mert draga, de ha nagyon akarod, probald ki, lehet, hogy neked bevalik. Nalam az egyszer hasznalt krem meg ket doboz tabletta porosodik, lehet nalad nem igy lenne
2018. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hízni nem híztál tőle?
2018. nov. 17. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lett nagyobb az etvagyam egyaltalan. Szerintem a pattamasaim attol lettek, mert semmi mas nassolasi szokas stb semmi uj dolog nem volt, csak az, en annak tudtam be. :)
2018. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajhullás ellen nem magichair kell hanem teljes vérkép és góckutatás hogy kiderítsd mitől is hullik a hajad. Kezelendő vitaminhiány és komolyabb betegség is állhat mögötte.
2018. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, 3 hónapja szültem.

2018. nov. 17. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülés után szinte mindenkinek hullik a haja, később helyre szokott állni. Egy labor vizsgálat azért nem árthat, nehogy vashiány vagy gyulladás okozza.
2018. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!