Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Geek and Gorgeous Smooth...

A Geek and Gorgeous Smooth out hámlasztójától pici piros kiütések jöttek ki, de elmúltak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem az arcomon használtam, pattanás utáni foltok miatt vettem. Ez az elsõ hámlasztóm és most használtam elõször. Apró pici kiütések jelentek meg a használat után, a pöttyök körül pedig fehér lett a bõröm. Másnap reggelre elmúltak.

Ja és elõtte kiprobáltam a karomon, akkor semmi bajom nem volt. Szóval nem értem. Ez normális dolog vagy ne használjam többet?



#kiütés #hámlasztás #Geek and Gorgeous #smooth out #irritáciò
2018. nov. 17. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol használod, lehet, hogy ott alapból érzékenyebb a bőr, és nem kéne.
2018. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!