Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus utáni elszíneződés?

Kozmetikus utáni elszíneződés?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam,akkor nagyon nagyon piros volt az egész...Most már szerda van eddig semmit nem javult de ma reggel amikor felkeltem akkor már így barnásodott,és a seb körül így ránézésre valami bőrréteg van(magyarul úgy néz ki mintha gyógyulna)Szerintetek innen még hány nap?Azt mondták hogy aludjak rá 4 estét és eltűnnek...hát nem...Innentől még hány nap?

2018. nov. 21. 06:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem mondani,hogy közelről nagyon nagyon látni,de így 2 méter távolságból meg sehol semmi
2018. nov. 21. 07:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Használsz rá valamit? Nekem amikor nagyon szét szedték kb másfél hét volt, viszont voltam olyan kozmetikusnál is akinél meg 3 napig tartott.
2018. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak egy gyulladáscsökkentő tobic-ot meg szappant
2018. nov. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!