Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hónaljam eléggé barna...

A hónaljam eléggé barna színű, amúgy meg nagyon fehér vagyok! Mi tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Próbáltam már házi módszerekkel javítani rajta pl. citromlé, szódabikarbóna, de hatástalanok.Létezik valamilyen kozmetikai, bőrgyógyászati kezelés ami segíthetne? Esetleg valamilyen fehérítő krém?

#hónalj #barna elszíneződés
2016. márc. 5. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehetne... Viszont ha használsz izzadásgátlóféleséget (antisudorica, vagy vmi ilyesmi a neve) attól hallottam, hogy bebarnulhat a hónalj, ha arra használod. Én a tenyeremre szoktam. Vagy alapból barnább ott?
2016. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból barnább... nem hiszem, hogy az izzadásgátlótól lenne.
2016. márc. 5. 15:22
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy barna, sokaknak olyan helyeken, ahol szőr nő, ott sötétebb, akár hónalj, akár a nemi szervek körül.

Úgy hallottam hogy a lézeres szőrtelenítés halványítja, illetve próbálj ki rá esetleg különböző fehérítő krémeket pl amiben hidrokinon van vagy ilyesmi.

2016. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz ellene,pigmentáció.
2016. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!