Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam. Mitől...

Nagyon hullik a hajam. Mitől lehet és hogy tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Festem a hajam világos szőkére. Havonta járok fodrászhoz. Már vagy 5 éve festem.

Nekem 2011 ben meg 1014 ban volt olyan, hogy kopasz lettem úgy kihullott. Orvostól orvoshoz jártam, de nem tudták mitől van.

Használtam hajszeszt meg forcapil kapszulát szedtem. Randomra abbahagyta a hullást és vissza nőtt a hajam.

2011 ben 12, 2014ben 15 éves voltam.

Azóta sok minden változott rajtam. Későn érő típus vagyok.

Nekem 15 évesen jött meg az első menstruációm és 17 évesen kezdett az alakom kinőiesedni. (de a mellem az pici maradt 1 centit se nőtt)

Lehet hogy akkori kopaszságomnak volt köze a hormonokhoz.

Most viszont nem tudom mi okozhatja. A festés talán? De hát már 5 éve festem. Az nem lehet.

Használom a hair jazz sampont 3 hónapja meg a spray t ami amúgy egy hajszesz. Nem kellene hullania.

Mivel tudom megakadalyozni a hullást?

19/L


2018. nov. 24. 16:17
 1/2 A kérdező kommentje:
2014 akart lenni nem 1014 bocsi
2018. nov. 24. 16:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire problémás a hajad, akkor ne fesd basszus!

Inkább ápolnád minél jobban, de nem, te erőltet az amúgy is problémás hajadnak a rendszeres kémiai kezelést. Gratulálok.


Egyébként menj el endokrinológushoz, hogy hormon bajod van-e, illetve állj le a festéssel, szedj vitaminokat, ápold a hajad.

2018. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!