Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, mit tanacsoltok?

Hullik a hajam, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok, es nagyon hullik a hajam. De csak felul, es ugyanugy fajnak a fogaim, mindig. Ez orokletes lehet, alapbol nem eszem semmi olyat, mosok fogat stb. Az erdekelne, hogy milyen orvoshoz kell menni, aki ezen segithet, vagy mondhat ra valamit? Mert borzalmasan kinos es zavar is nagyon. Esztetikailag meg.. hagyjuk

2018. nov. 19. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a férfiak hajlamosak a kopaszodásra, főleg, ha szülők, nagyszülők is kopaszodtak, ez örökletes tényező, ahogy a fog is, viszont azt érdemes lenne kezeltetni.

Plusz lehet érdemes lenne egy vérvizsgálat, kócvizsgálat (gyulladástól hullhat a haj, plusz a fog hajlamos erre), stb. Mivel az is állhat a hajhullás mögött.

A hajhullásra alpecin sampont és bánfi hajszeszt tudok tanácsolni, de ha belülről indult a gond, vagy genetikai tényező tényleg, akkor ott a borotva segíthet, vagy a hajbeültetés.

2018. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor igazabol nincs nagy esely ra, hogy dus hajam lesz, es minden olyan lesz, mint regen, igaz?
2018. nov. 19. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mindig ugyanúgy fáj a fogad?


Hirtelen kezdett el hullani, vagy genetikai kopaszodásnak tűnik inkább neked?

2018. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A foltos kopaszodásnál ,ott elküldenek fogorvoshoz .Többnyire idegrendszer okozza.Esetleg gyógyszerek mellékhatásai.A kopaszodás elölről hátrafelé szerintem örökölted.Forgó fájdalom nem lehetséges , hogy vitamin hiány?Valami hiányzik a szervezetből talán magnézium ,kalcium ,Biotin vagyis H vitamin? Elmész a körzeti orvoshoz az elküld bőrorvoshoz,majd elküldenek pajzsmirigy vizsgálatra ott vért vesznek .A bőrorvos talán Zinket (tbletta)fog kiírni vagy Alpikort (fejre kell kenyni )Én foltos kopaszodással vagyok már 5 éve és bele kellet nyugodnom türelem ,amúgy akkor nyugodtam bele mikor láttam másokon is láttam hasonlót.Elhiszem mások előtt zavar .Én már nem törődök vele de már kezd helyre állni.Amúgy 36 vagyok.Hajbeültetés nagyon drága.Ma már minden divat ne zavarjon nem te vagy az egyetlen !
2018. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, hogy ugyanugy faj a fogam, hogy sok helyen olvastam, hogy a fog meg hajhullas az oszzefugg. De fogalmam sincs, mitol. Hullik a hajam, hullik a fogam, hullik mindenem mar:") szerintem oroklodo, de az egyik tesomnak is hullik, a masiknak egyaltalan nem, es en vagyok legfiatalabbkent, akinek meg nagyon.

Zavar, mert van baratnom, fiatalok vagyunk mindketten es hat ja, zavar. Tehat nem sertes, utolso valaszolo, de 30+kent annyira nem zavarna, de igy sajnos borzasztoan

2018. nov. 19. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fogaid is fájnak, akkor mindenképpen nyomoznék én is aneten, valamint a háziorvosomtól annyi beutalót kérnék, amennyit csak lehet.


bár nem vagyok szakértő, tudtommal az örökletes tényezőkön túl a vitamin- és ásványianyag-hiány, felhalmozódott méreganyagok, belsőszervi bajok, immunrendszeri és hormonális problémák mind okozhatnak hajhullást.

2018. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszomom szepen, igyekszem akkor ezeket megfogadni!
2018. nov. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!