Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Duasteride vagy finasteride...

Duasteride vagy finasteride szedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kopaszodás miatt szeretnék szedni duasteride vagy finasteride tartalmű gyógyszert, aki jelenleg is szed ilyet írhatna a mellékhatásokról, illetve tud valaki ajánlani olyan urológust, aki felírja? Havi ár mennyi jelenleg ? 8000ért láttam neten 30dbosat, de úgy tudom napi fél tablettát kell szedni

2018. nov. 25. 15:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én nem szedném semmi pénzért, állítólag az Államokban többen öngyilkosságot követtek el miatta, annyira durván belenyúl a hormonokba, továbbá depresszióba hajszolja az embereket, impotencia stb.
2018. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez hülyeség, forrást is linkelj mar. Látszik hogy fogalmad sincs a témáról. Ne írj ide inkább akkor.
2019. jan. 6. 01:39
 3/14 anonim válasza:
27%

Minek kérdezel ha nem tetszik a válasz? Fogalmam sincs? Szerinted nekem mennyi hajam lehet jelenleg? Gondolod ku.va sokan tudják mi is a Finasteride addig amíg van hajuk. Nem az Algoflexről kérdeztél.

Mindegy én ezt olvastam, tőlem szedheted. Persze rákereshetsz a neten hisz biztos perfekt vagy angolból is. Mivel idehaza nem sokan szedik kopaszodásra, magyar fórumon ne is várj választ. Egyébként nyilván nem mindenki reagál így a pirulákra, sőt rettentő keveseknél, ezért jó hogy különbözőek vagyunk.

2019. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha érdekel index hair gain fórum, rengetegen vannak, akik szednek finát vagy duat és semmi mellékhatás.
2019. jan. 14. 20:56
 5/14 anonim válasza:
Oksa, rákukkantok.Hátha tanulok még valami tippet.
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az előttem szólokhóz és a kérdésre is válaszolnék!

23 éves vagyok, 17 éves korom óta sportolok amihez szteroidokat is használok, így a hajam nekem is elkezdett elég durván hullani.


Szóval: 1,5 éve kezdtem el szedni a finasteride-t illetve voltam hajbeültetésen is.

A hajam az első hónap után láthatóan és érezhetően sokkal erősebb volt.

Hajmosásnál 2-3 hét után már kevesebb hajam veszítettem el.

Fél év szedésnél a hajhullás gyakorlatilag hajmosás/1-2 szálra csökkent.

Jelenleg Tesztoszteron készítményt szedek a sportolás (versenyzés) miatt.

Emellett 2 naponta fél szem finasteride-t szedek és hajmosásonként 10-15 hajszálat szoktam számolni. A hajam ugyan olyan erős és nem folytatódott a kopaszodás sem.

Az előzőkhöz akik azt mondják, annyira belenyúl a hormonháztartásba üzenem, hogy ha nem tud az adott témához normálisan hozzászólni inkább lapozzon tovább.

u.i folyamatosan szedem, és nem is tervezem abbahagyni amíg nem lesz gyerekcsinálás tervben :D

Remélem segíthettem.

Üdv!

2020. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6: Hány milligrammot szedsz?
2021. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia, 6 vagyok.

5mg-os tablettáról írtam az előzőt, bocsi, kimaradt. Szóval annak a felét. De csináltam úgy is, hogy 3 részre vágtam és naponta a harmadot.


A kommentem óta tartottam 3 hónap szünetet, amit meg is bántam, mert amit elértem vele, hogy megritkult a hajam kissé, de láthatóan.

Szóval most jelenlegi adag: 5mg tabletta 3 részre vágva és naponta egy ilyen. Ha elosztod az 5:2-vel akkor megkapod a kb. értéket mg-ban. Persze ez attól is függ, hogy sikerül felvágni. De mivel 2 nap a felezési ideje, nem számít. Egy híres videós 20 évig szedte folyamatosan. Sajnos abbahagyni nem igazán szabad, mert hamar kiürül és folytatódik onnan, ahonnan elkezdted.

2021. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Huh, az nem kis dózis, sok vlogger 0,25 meg 0,5mg-okról beszél. Ha jól sejtem, Kevin Mann-ra gondolsz...?
2021. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Finasteride is most commonly used for hair loss at a daily dosage of 1mg. The vast majority of hair loss medications containing finasteride use this dose, including the original 1mg Propecia tablets. Used daily, a 1-1,5mg dose of finasteride is highly effective at stopping hair loss from male pattern baldness.
2021. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!