Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jön ki mindig egy új?...

Miért jön ki mindig egy új? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az arcom tele van pattanás utáni hegekkel.. Néha már egész szép lesz, aztán megint kezdődik minden előlről.. Most is csupa heg, és kb fél naponként dudorodik egy újabb pati. Olyan csúnyának érzem ettől magam, hogy nem akarok kimozdulni itthonról..


A napi arctisztítás nálam: Lemosom a sminket (pumpás tisztítóval), aztán tonizálás, hidratálás, és néha használok "pöttyözőket" a patikra, ha már nagyon elfajul a helyzet.. Mit csináljak még? Vagy lehet, hogy már ez is túl sok?


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat..

Egy nagyon szomorú 16/l


2010. jún. 26. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
életkori sajátosság...majd javul, amúgy kozmetikust felkereshetsz...havi 1 arctisztítás...irkálják itt h így meg úgy rosszabb lett de az baromság... vagy csak simán nem megfelelőnél voltak
2010. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
doki...ha el mélsz hozzá akkor ír fel kenőcsöt:)
2010. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csúnya volt

elmentem bőrdokihiz, előszö mindig gyenge krémekkel kezd, általában az nem ér emmit de hátha, vissza kell menni kontroöllra és egyre erősebb készítményeket ír fel

nekem a 2. már majdnemhogy bevált a 3.tól szép tiszta lett a bőröm, már fél éve nem használom, és nem jönnek vissza

szóval jelentkezz be bőrgyógyászhoz!hidd el csak az segít, rajtam is csak bordoki segitett, és mára gyönyörű lett a bőröm

csak ne ijedj meg ha az első 2hétben kijön rajtad minden, először rajtam kijött minden, aztán azokat leszáritotta és azóta nagyon ritka 1-2 pattanás, de akkor azt be kenem 1ből a kérmmel ami még maradt és meg sem érik, csak ugy eltűnik magátol este:D

2010. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
-l
2010. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi.


Valakinek nincs valami tippje, mert nagyon rosszul érzem magam tőlük!

2010. jún. 26. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:

ott volt a biztos tipp

menj el bőrgyógyászhoz!

a többi szar házi tipp, mint fogkrém meg hasonlók, ideig óráig jók, utána több és nagyobb jön vissza mint előtte

2010. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de anyukám szerint a bőrgyógyász olyan erős krémet adna, amitől megvékonyodna a bőröm, ezáltal örökre sérülne. Ez hülyeség? Ne hallgassak rá?
2010. jún. 26. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
anyukád okosabb mint a bőrgyógyász, ugye? végül is csak azért tanult 10 évet az egyetemen, mert nem volt jobb dolga, ugye?
2010. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne halgass rá

ő orvos, miért akarna neked rosszatt

2010. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ennyi erővel akkor arclemosot emg hidratálot se használj, több káros anyag van benne mint a bőrdokis krémben

amik a rossz bacikat ölik meg

2010. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!