Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágtátok már meg magatokat...

Vágtátok már meg magatokat borotválkozás közben?

Figyelt kérdés

Én ma először igen, és pont a számnál fogadok holnapra úgy fog kinézni mint 1 herpesz.. nyami. És ti? Vágtátok már meg magatokat? Kort írjatok köszi

16/F


2010. jún. 26. 23:07
 1/8 anonim válasza:
Én igen.Nem kéne a kaszával borotválkoznom...
2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kend be neogranormonnal, az hámosít és ne nyúlkálj bele emrt elfertőződik.
2010. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaszával borotválkozol? Eléggé beteg ember vagy és persze maradi.Sarlóval sokkal könnyebb és gyorsabb manapság mindenki azt használja.
2010. jún. 26. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sarokcsiszolóval szoktam, multifunkciós, még a bőrkeményedést is leviszi a talpamról.
2010. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy L vagyok, és írok.

még egyszer sem.

1 - 1,5 éve borotválkozom

13

2010. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, és velem is előfordult már, ahogy szerintem mindenkivel, aki borotválkozik (akárhol).


Nem fog herpesznek tűnni, látszani fog, hogy az egy kis vágás, szóval attól nem kell tartanod, hogy ragyának fogják nézni, max majd ugratni fognak azzal, hogy "kaszával borotválkoztál", vagy ilyesmi. :D

Én is azt tanácsolom, hogy kend be hámosítóval, vagy egyéb sebre való kenőccsel.

Oszt' máskor légy óvatosabb. :D


23/L

2010. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lány vok s lábamat vágtam már többször is ...
2010. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen :(
2011. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!