Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kivasalom a hajam és nem...

Ha kivasalom a hajam és nem használok hővédő sprayt, akkor nagy károsodás lesz nagyon törni fog?

Figyelt kérdés
Egyszer vasalom csak ki.

2018. dec. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haj vasalás mindenképp károsítja a hajat. Jó hővédő nélkül meg aztán pláne.
2018. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor is ha csak egyszer vasalom ki, többször nem? :/
2018. dec. 2. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sosem használtam hővédőt, régebben (évekkel ezelőtt) naponta vasaltam, mostanában már csak hetente egyszer vagy kétszer.

Én hajamnak nincs tőle baja, egészséges, nem töredezett. Évente 2x járok fodrászhoz a végéből vágatni, és egyszer egy joico kezelésre elszoktam menni :)

Hajolajat akkor teszek fel ha eszembejut, szóval nem ápolom túl mindenféle hajmaszkkal (sosincs kedvem megvárni nem tudok közben mit csináljak nincs kádunk :D) csak sampon+balzsam. Szóval nyugi, ha éérzed, hogy roncsolódik, akkor vedd vissza + kisebb hőfok. De nem olyan drága a hővédő se, be is ruházhatsz rá, hogy megnyugodj.

2018. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól nem lesz semmi baja a hajadnak, nyugodtan vasald ki. Viszont figyelj arra, hogy ha használsz hajolajat vagy egyéb hajformázót azt még vagy a nedves hajra vidd fel vagy a hajvasalás után mert szépen bele tudod égetni a hajadba ezeket a cuccokat. (Kivéve persze, ha eleve hővédő funkciójuk is van.)
2018. dec. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalmat kibír, de mi értelme.

+ha megfelelően tudod használni a fésűt és hajszárítót, szépen ki lehet egyenesre szárítani.

2018. dec. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!