Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a felül...

Mi a véleményetek a felül sötét szőke (méz) alul pedig sötét barna színű hajról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ronda! Gusztustalan. Bocsi ha neked tetszik.
2010. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Gázos szerintem is. Olyan, mintha lemaradtál volna 3 évet, akkor volt nagy divat. Dehát ízlések és pofonok
2010. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát tényleg eléggé kiment a divatból... jól nézne ki amúgy, de monstmár elég gáz. szerintem úgy 2 év múlva már jó lesz :)

16/L

2010. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szóval a mai világba már nem az egyéni ízlés számít, hanem a mások által kreált mű nézetek.

Na szóval 3 év múlva amikor ez ismét divat lesz már jól fog kinézni, de most amikor a természetesség az étcsokibarna haj a divat ez szar és gáz és csúnya és iszonyú rusnya. LOL Na most tapsold meg magad kedves utolsó(?) és nyomd be a szégyen gombot.

Azt még megértem ha valaki még ha világmegrengető divat lenne se festené be a haját ilyenre és úgy mondja azt hogy szar. Na de hogy ilyen választ kapjak. Istenem.

2010. jún. 27. 00:49
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem gáz. attól függetlenül hogy divat-e vagy sem.

19L

2010. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik én is elgondolkoztam rajta nem rég de már tényleg nem "divat"de ha neked nagyon tetszik egész nyugodtan mert attol függetlenül nem te leszel az egyetlen ilyen haju mert nem egy lány csináltatja ilyenre még most is.
2010. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A héten a buszon láttam egy csajt akinek ilyen volt a haja, és nagyon megtetszett.

Én soha nem követtem a divatot, és nem is fogom. Sokan kiröhögik azokat akik követik, mert olyanok mint akiket futószalagon gyártottak:D. 23/N

2010. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz..lényegtelen, hogy divat vagy sem..
2010. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szio!

Nekem ilyen a hajam, hogy felül szőke, de abba vannak barna melírok, nem olyan sok és alul meg fekete, valamikor sima valamikor meg kékes.. és sztem nagyon jól néz ki még mindig. és sztem se kövesd a divatot mert undorító.. Legyen olyan a stílusod amilyenben te jól érzed magad és nem más lát annak! Sok sikert, de ne házilag festesd be hanem fodrásszal mert elég macera az egész, én egyszer csináltam meg a b nőmmel és hát mire kész lett leizzadtunk mindketten, azóta fodrász csinálja és nagyon szép!!

2010. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A sógornőm fodrász és mindig úgy nézek ki mint akit skatulyából húztak ki.. Mert akin az ő keze dolgozik az nem mehet ám akárhogy ki az utcára. :D Szeretem. És fantasztikusak a kezei, csodákat művelnek! :)
2010. jún. 27. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!