Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fufru NAGYON szeretnek fufrut...

Fufru NAGYON szeretnek fufrut de 20 emberbol 17 azt mondja ne legyen 2 nagyon kedves barátnőm és a legjobb barátnőm mondja hogy legyen mindenki azt mondja nem állna jó?

Figyelt kérdés
SZERINTETEK😞🙄?

2018. dec. 5. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha TE szeretnél akkor vágass, nyugodtan. Ez amúgy is csak egy hajstílus, nem egy életre szóló döntés. Amúgy nekem is az van és én szeretem:)
2018. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*és én szeretem hogy van
2018. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom mi az hogy fufru🤔

Olyan van hogy frufru.

2018. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Bocsanat a frufruert😊
2018. dec. 5. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet talalni azt a fazont, ami jol all. En is rengeteget gondolkodtam rajta, mert atlagos homlokom van, es azt hittem, csak annak all jol, akinek magas a homloka. Szoval frufrut se csak egy fazonban lehet vagni. Nekem a rovid peldaul rettenetesen allna, ugyanugy nem jo az egyenes sem. Nekem V alakban van vagva, esetleg meg a kozepen hosszabb ives is jo lenne. A hosszaval is kiserleteztem kb fel evet, mire megtalaltam a tokeletest.

Esetleg valaszd le a frufrut a hajadbol, es hajtsd vissza, kis ugyeskedessel tudod alakitani us, hogy megnezd, milyen fazon allna jol, nekem az sokat segitett. En nem bantam meg :)

2018. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vágass frufrut, ha szeretnél. Max megnöveszted, ha mégsem tetszik. Nekem is van és nagyon szeretem. De tényleg meg kell találni a megfelelő fazont és hosszt, ami jól áll. Hajrá, én csak bíztatni tudlak!
2018. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokszor az emberek "nyaliznak" és nem mondják ki kedvességből az igazi véleményüket.


Vegyél pár felcsatolhatós tincset ami elég egy fufrura és vágd/vágasd le azt az elképzelt fazonra.


Nem egy bizonytalan vendégemnek felajánlottam jelképes 500ft ért, hogy ilyen módon megnézze magát.


Nagyon nem mindegy milyen archoz milyen fazon van vágva!


25n

2018. dec. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom!

En egy 11/l

2018. dec. 6. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:

11 éves vagy? Kiscsillag ezerszer megnő még a hajad ha nem tetszik:)


Gondolom anyukáddal mennél fodrászhoz,de ha egyedül akkor is biztos megtudod beszélni a fodrásszal hogy milyen állna jól, mert számtalan fazonú frufru van.

2018. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na helo:)

Én tavaly nyáron vágattam frufrut, mert teljesen be voltam indulva rá:D Sok embertől megkérdeztem, hogy szerintük hogy állna nekem, 10-ből 9 mondta, hogy nehogy, mert meg fogok bánni.

Igazából nekem már 2x volt oldal frufrum, de egyik se jött be és már csak ezért se támogadtak. Aztán végül lett egy tömött frufrum, és rengetegen megdicsértek, mert hogy mennyire jól áll nekem. Lényeg a lényeg, én nem bántam meg és nagyon szeretem:D

2019. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!