Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes méregdrága parfümre...

Érdemes méregdrága parfümre költeni?

Figyelt kérdés

Áruljuk az ostyákat, és apumnak van mindig ismeretsége a FANN-ban, és vásárolnak tőlünk ostyákat, és tavaj is kapott 50€-os parfümöt, aztán el loptam tőle, mert nagyon bejött az illata 😄.


Hugo Boss parfümöt ajánlott a csajszi, 100€-ért van, és 50€-ért oda adja.



Milyen tapasztalaitok vannak? Tovább tart az illata?


2018. dec. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A drágább parfüm általában nem azért drágább, mert tovább tart az illata. Ha valódi parfüm, tehát Eau de Parfum, akkor feltételezi, hogy az órákig kitart, míg az alapillat egy napig biztosan. A méregdárga parfümben először a márkát fizeted ki, másodszorra következik az alapanyagok minősége. Szóval valószínűleg finomabb illatokat találsz, jobb minőségű alapanyagokból.


Én azért kicsi vigyáznék, ha féláron oda akarják adni

2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20:23: Apukám őket ismeri, vásárolnak tőlünk ostyákat. Ezért adják oda fele áron. Igaz papírt is kell nekik írni azért, mert olcsóbban eladták nekem, de szerintem ennyi pénzért simán megéri.
2018. dec. 7. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Sokkal tartósabb az illat és valamelyik még akár egy fürdő után is érezhető.
2018. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!