Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen szétálló a hajam?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve még kicsit sem állt szét a hajam. Kissé kezdett dúsabb lenni (nem tudom, ez így helyes megfogalmazás-e), és úgy fél éve elhatároztam, hogy lépcsőzetesre vágatom, úgy jobb lesz. Elvileg. Hát, nekem az biztos, hogy nem jött be, ugyanis a hajam még dúsabbnak tűnik (lehet valóban, nem csak annak tűnik) azóta. Meg rövidebb is lett, állig-vállig érő. Egy ismerősöm tanácsolta, hogy növesszem meg, úgy a hosszúság kicsit lehúzza a hajat (a súly, gondolom), plusz amint elég hosszú a legrövidebb tincs is, vágassam ugyanolyan hosszúra a végeket. Plusz nem a szebbik fajta göndöres-hullámos hajam van, ettől még jobban szétáll a hajam, lassan kezdek úgy kinézni mint egy oroszlán. Nem beszélve arról, hogy gyakran úgy kelek, hogy van egy nagy "gömb" a hajamban, ami egy nagy, kiálló hullám. Hatalmas és borzasztó. A hajam sajnos igen makacs, az egyenesre szárítás után alvással szinte teljesen "szétjön", kicsit sem egyenes, a vasalás még úgy ahogy nem rossz, de víztől az is simán elmúlik, elég egy kis pára, máris göndörödik vissza eredeti alakjába. Hogyan tegyek ez ellen?

2018. dec. 7. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tehát természetes göndör a hajad? A göndör hajat nem szabad fésülni. Mosd meg, fésüld ki és csak simán szárítsd meg ha muszáj. Ha szárítod akkor közben ne fésüld! Miután megszárítottad/megszáradt a hajad, akkir utána már ki ne fésüld!! Attól csak rosszabb lesz.

Én kb 1 évig vasaltam a hajam, emiatt annyira tönkrement, hogy 1 év kellett neki, hogy rendesen helyrejöjjön.

Ott a Youtube, a Google keress rá hogyan kell ápolni a göndör hajat. De amíg fésülöd addig tuti szét fog állni a hajad!

2018. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!