Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan újíthatnám meg, tehetné...

Hogyan újíthatnám meg, tehetném szebbé a hajamat?

Figyelt kérdés

Sajnos sose tartoztam azok koze akik gyonyoru, dus es eros szalu hajkoronaval rendelkeznek, de azert nem panaszokdhattam. Egy eve azonban nagyon egeszseges es hosszu volt a hajam, rengeteget is apoltam. Mar regota gondolkoztam a hajfestesen,( a vilagosbarna hajambol szoke ombret szerettem volna kihozni) most lattam idejet, hogy belevagjak. Nagyon sok penzt koltottem a fodraszra, a legjobbat szerettem volna es kulon kertem a festes elott vedo kezelest. Az eredmennyel elegedett is voltam, de a kert hamvas arnyalat mar az elso hajmosas soran elkezdett sargulni. Mivel nagyon maximalista vagyok a hajamat illetoen mindent megrobaltam, mire talatam is egy sampont ami gyonyoruen bemavasitja. Csak a gondok itt kezdodtek mert a hamvasito nagyon erosen szarit, es az en hajamon ez igencsak meglatszik, annak ellenere, hogy rendszeresen olajozom es rengeteg hajapolasi termeket kiprobaltam mar. Igyakszem ritkan hasznalni a hamvasitot, de nelkule meg sargas a hajam szine amit meg nagyon nem szeretnek. Sajnos ugy latom, hogy egyre rosszabb a hajam allapota,mar egyaltalan nem olyan hosszu es a vege is ritkas ( letoredezik az a resz ahol szokitve van). Igazabol azzal nyugtatom magamat hogy most vagyok fiatal, mindenkinek van egy kiserletezos korszaka es ugyis kiprobaltam volna a szokitest. Hajvitamint is rendeltem, de tudom hogy csodat az se tud tenni.

Szerintetek megoldas lehet az, ha visszafestetem barnara a hajamat es igy leallok a hamvasito samponnal? Valakivel elofordult mar hasonlo szituacio?



2018. dec. 9. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem fested tovább a hajad, akkor tuti helyre jön. Viszont még egy tippet ajánlok előtte, hátha bejön.

Nekem hosszú hajam van, az egész világos szőkére festve. Heti egyszer használtam hamvasító sampont, de gyorsan megutáltam, mert nagyon kiszárította a hajam. Helyette az Alfaparf pigments terméket használom.

Van belőle több árnyalat és két féle hamvas tónus. Ez úgy működik, hogy belekeverheted samponba vagy balzsamba is. Én hajpakolásba szoktam, brutál erősen hamvasít. Ez a módszer viszont nem teszi tönkre a hajam, de csak heti egyszer alkalmazom. Sajnos az ára elég húzós, az 1dl-s kiszerelés olyan 8000 Ft. Lehet más márkának is van hasonló, de én ezt használom és ez bejött, azért merem ajánlani. Esetleg ezt kipróbálhatnád, ha szeretnéd.

2018. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ki fogom próbálni:) a hajvégeken már csak az olló segíthet? Van valami bevált módszerd a hajnövesztésre? Bocsi a sok kérdesért
2018. dec. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!