Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, férfiak! Melyik borostan...

Fiúk, férfiak! Melyik borostanyíró a praktikusabb?

Figyelt kérdés

[link]


Ez multifunkcionális, de nem tudom, hogy 0,4 mm és 1 mm között állítható-e a hossz, egyáltalán szükséges-e.


[link]


Ez csak borostanyíró, de talán praktikusabb mint az előző, könnyebben beállítható a hossz.


2018. dec. 10. 21:55
 1/5 supra01 ***** válasza:
Mindkettő szuper! Az elsöt több mindenre használhatod.
2018. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia,

A második szerintem is jobb. Én is ilyen komolyat akartam magamnak venni anno aztán csomót olvastam neten utána melyiket éri meg legjobban végül 6e-ért vettem de le a kalappal előtte, de ezt nem lehet olyan precízen állítani.


[link]


Ajánlom neked az arukereso.hu-t, borostavágó-ra ha rákeresel kiírja a legjobban véleményezetteket :)


Jó vásárlást! :)

25F

2018. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen BT5200-asom van. A szempontjaim az akkus üzemeltetés és a vízállóság volt, ezeket teljesíti a gép. A készlet fapados (nem sok mindent adnak a géphez), de ha nincsenek speciális igényeid, akkor ez nem számít. Használat közben, ha "nullás módban" használja az ember, akkor nagyon messzire szétszórja a szőrszálakat, legalábbis nekem ez a 3. szakállnyíróm, és ez csinálja a legnagyobb szutykot:)
2018. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül azt vettem meg, de remélem nem fogja a barátom nulláson használni, mert nekem joban tetszik borostával :D
2018. dec. 23. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A nullás nem szó szerint 0mm. Kb 0,5-1mm-es szőrt hagy meg. Ezek nem borotvák, nem tudnak babapopsi simaságot csinálni:)
2018. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!