Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mosogató alatt hagyományos...

Mosogató alatt hagyományos ajtóval nyíló, vagy fiókos szekrény a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Konyhai szemetes és tisztítószerek tárolására

2018. nov. 27. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vegyesen. A 2 medence alatt sima szekrény van, amit elég alaposan elfoglal 2 szemetes (az egyik a szelektív műanyag) és pár tisztítószer s ez-az, a szárító rész alatt pedig fiókos szekrény van, ahol konyharuhát, szivacsokat, szemeteszacskókat, evőeszközöket s egyebeket tartok. Kell ez is, az is. Ha egy medencés lenne, akkor sima szekrény lenne, fiókost pedig tennék máshová (így is van másutt is, szeretem a fiókokat, praktikusak).
2018. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
a csövek meg a tálca elég problémássá tenné egy fiók ki-be huzigálását. neem???
2018. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy polcot tettem be .
2018. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajtóval nyíló és bepolcozva, ahogy a lefolyó meg a tálca engedi.
2018. nov. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Láttam a múltkor az ikeában ilyet, úgyhogy sejtem mire gondolsz. Teli ajtónyi fiók gondolom, amit kihúzol és akkor nem kell bemászni a szekrénybe, ha valamit ki akarsz bányászni belőle. A csövek és a tálca alja simán elfér tőle, hisz a fiók sín alul van.

Szerintem ízlések és pofonok. Én amióta az eszemet tudom mindig nyíló ajtónk volt a mosogató alatt. Nekem fura volt fiókként húzni, csak oldalról férsz hozzá a tartalmához, de úgy legalább rendesen átlátod.

Összességében én nem biztos hogy ezt választanám, de bizonyára megszokás kérdése. Attól is függ nyilván mennyire akarod megpakolni. Biztos van valami súly határa, ami fölött nem érdemes.

2018. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyalugép ***** válasza:

Célszerűbb az ajtós megoldás már a szerelés végett is.

ha elromlik a mosogató a fiókot macere szétt szedni

2018. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!