Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes hajra göndörítő/hullám...

Egyenes hajra göndörítő/hullámosító termék?

Figyelt kérdés

Hajhabra, lakkra, krémre gondolok, a neten egy csomóról olvasni, hogy egyenes hajon is beválik, viszont én néhány személyes tapasztalatra többet adnék, mint a reklámokra, ha esetleg nektek lenne ilyesmivel kapcsolatban. :D Nem extra göndör hajat szeretnék, csak tűegyenesből laza és szép (egy-két napig tartó) hullámokat hő és sütés nélkül. Remélem, nem reménytelen a dolog :D

Köszi a válaszokat! :)

19/L



2018. dec. 11. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,nekem szögegyenes hosszú hajam van, és az alábbi terméket szoktam használni:

[link]

Én úgy szoktam, hogy megmosom és megszárítom a hajam. Majd tincsenként mielőtt göndörítem (kúpvassal) ezzel a krémmel szoktam bekenni a már száraz hajat. Nagyon pici kell rá, de majd kitapasztalod. Nem tapad össze, gyönyörű fényes rugalmas hullámokat ad.

2018. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!