Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki hasznal termekeket a...

Valaki hasznal termekeket a The Ordinary-tol?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket? Mi a velemenyetek rola? Jok?

#termék #krém #bőr #spray #cink #The Ordinary #niancinamide #salicylic acid
2018. nov. 25. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a termékeket használom tőlük:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Már több mint egy éve használom ezeket. Összességében elégedett vagyok velük, ennyi pénzért nagyon megéri. Sosem irritálták a bőrömet és szépen rendben tartják.

Az AHA+BHA hámlasztó nagyon szépen "felpolírozza" a bőrömet, mióta használom nincsenek száraz, hámló foltok a bőrömön.

A 2%-os BHA-t minden este használom, kivéve mikor használtam az AHA+BHA-t. Sokkal kevesebb és kisebb mitesszer van az orromon és pattanásaim nagyon ritkán vannak.

A niacinamide szérum is bejött, főleg a bőrzsírosságon vettem észre a hatását, kevésbé fényesedek ki mióta használom.

A hialuronsavas szérum nagyon jól hidratál. Egyedül a Marine Hyaluronics nevű cucc az, amivel kapcsolatban kétes érzéseim vannak, mert nem érzem úgy, hogy olyan sokat hozzáadna a rutinomhoz. Azzal még nyáron próbálkozni fogok, télre biztos, hogy nem elég a hidratáló hatása.

2018. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a to nmf-je is elég jó,de inkább vízhiányos bőrre ajánlott, a nagyon száraz bőrnek kevés. esetleg ha valamilyen hidratáló olajjal kombinálod, akkor jó tud lenni. skinsmarton utánatudsz olvasni, mikor érdemes melyiket használni, illetve itt ( [link] ), hogy mi mivel kompatibilis.
2020. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mellesleg elég jók, olcsók is, megéri kipróbálni,persze csak úgy, hogy előtte utánaolvasól rendesen:)
2020. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!