Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, lelapuló, hosszúh...

Vékonyszálú, lelapuló, hosszúhajú lányok, ti milyen gyakran mossátok a hajatok? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen a hajam, eddig kb minden harmadik (ha nagyon kellett második) nap mostam a hajam. Az utóbbi időben észrevettem, hogy ha este megmosom másnap türhető, de estére már zsirosabbnak látszik, másnap pedig már nagyon, kibontva nem is merem hordani. Minden másnap megkellene mosnom, hogy normálisan nézzek ki.

Hihetetlenül zavar, nem tudom mit tehetnék vele. Energiám sincs ilyen gyakran mosni és normális se lenne.

Mit javasoltok? Nem tudom mi lehet az oka ennek, kb három hete pár mosásra a Schaumáról áttértem a HeadnShouldersre de nem tetszett és újra a Schaumát használom.

Jelenleg próbálom húzni pár napig a mosást, de már katasztrófa és nem tudom hogyan takargassam a munkahelyen.

Mit tanácsoltok?


2018. dec. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha többször mosol hajat akkor jobban zsírosodik főleg ha minden másnap,de a HeadnShoulders nem ajánlom attól nekem is még zsírosabb lett az amúgy nem is zsírosodó hajam,azt tudom tanácsolni pár napig hagyd pihenni a fejbőrödet,mert a gyakori hajmosás több faggyútermelést indít el,és ezért zsírosodik jobban a hajad, amúgy hosszú hajamat heti kétszer mosom.
2018. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen ezt hallottam, hogy a gyakori mosás még zsirosabb hajat eredményez, ezért pár napja hanyagolom is. De mennyi kb ez a folyamat, amig átáll a hajam? Tehát hogy nem kell majd minden másnap mosnom?

Szombaton mostam utoljára, de ma már nagyon megkellene mert már szégyellek igy kijönni. :S

2018. dec. 12. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor mosd meg ma, nem kell rögtön hetekig hajmosás nélkül élni. Ha eddig minden másnap mostad, akkor mosd heti 2x. Én reggel szoktam mosni (hétfőn és csütörtökön, vasárnapra már zsíros, de olyankor legtöbbször amúgy is otthon vagyok), mert ha este mosom, ugyanaz a bajom, mint neked. Így tovább kibírja. Pár hét kellhet, amíg rááll erre a hajad. Emellett tartsd tisztán a fésűdet és ne piszkáld a hajad, illetve kerüld a túl zsíros ételeket és édességeket.
2018. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
száraz sampon?
2019. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!