Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajú lányok! Hogyan...

Hosszúhajú lányok! Hogyan hordjátok a hajatokat alváskor?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő hajam van, most lett vágva a végéből, viszont mivel kibontott hajjal alszom reggelre elfekszem, száraz, csúnya lesz a vége, és már kezd is újra töredezni. Valahogy össze kéne fognom, de fogalmam sincs melyik mód lenne a legjobb, hogy a hajvégeim ne törjenek alvás közben.

2018. nov. 25. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell fonni.
2018. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is hátközépig érő hajam van.

Nekem szerencsére nem töredezik, nem fekszem el. Én mindig kibontott hajjal alszom. Már aludtam úgy hogy lófarokba volt a hajam de az kényelmetlen volt.

2018. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedett hajjal alszom, úgy a legkényelmesebb, és szerintem így a legjobb a hajnak is. Ha ettől törik a hajad, akkor attól, hogy összefogod órákra még inkább fog.
2018. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
70%
Simán kiengedve. Nekem attól törne ha összefognám meg ha fonnám, mellesleg kényelmetlen lenne úgy aludni a hajgumi miatt. Most derékig érő.
2018. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Lazán összegumizom vagy fonom, éppen csak annyira, hogy ne legyen útban.
2018. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy félig áhúzott lófarok-konytba szoktam kötni. Nem nyom, nem zavar alvás közben nem is törik tőle a hajam.
2018. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ápolod eléggé a hajad. Használj balzsamot, hajpakolást, hajvégápolóolajat minden mosás után. A hajvégápolóolajat nem kell kiöblíteni, a többit igen. Legjobb, ha laza fonatot képzel éjjelre.

Én kiengedett hajjal alszom, derékig ér. Magas vagyok, szóval ez nálam elég hosszú hajat jelöl.

2018. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: az a mókás, hogy ezeket mind használom :) szőkitve volt a hajam, úgyhogy muszáj ápolni.

2018. nov. 27. 06:59
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Nekem ugyanez volt a bajom! Sőt én még a közepébe egy törésvonalat is nyomtam a vállammal :D nekem az vált be, hogy amikor lefekszem aludni alányúlok, és a fejem felé kiterítem a párnámra, bár én nem igazán forgolódom éjszaka
2018. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!