Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak ti a hosszú póthajat...

Férfiak ti a hosszú póthajat vagy inkább egy mellig érő saját hajat részesítetek előnyben egy nőn?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek mindig is hosszú haja lett volna de le kellene vágatni és póthajat szeretne rakatni (akkorát amekkora volt neki a rendes haja a vágatás előtt) akkor “megengednétek” neki hogy rakasson?

Én ebben a helyzetben vagyok és barátom nem igazán szeretné engedni :/



2018. dec. 13. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
A mellig érő is hosszú, de felőlem csináltathatsz még hosszabbat. Na, akkor most az én barátnőm leszel?
2018. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk érdekelne miért KELLETT levágatnia. Amúgy meg a mellig érő haj nem rövid. Szóval nyilván azt. Nem kellene valamilyen mű szhar.
2018. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, de elég furán néznék arra a férfira (vagy nőre), aki elő akarná írni, hogy miket csináljak a saját testemmel, akármilyen szoros párkapcsolatban is élünk. Főleg ha semmi extrémet nem akarok.


A mellig érő hosszú, nem értem, minek ehhez póthaj, de nem vagyunk egyformák.

2018. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
egy mellig ero hajat (ami egyebkent hosszunak szamit) biztosan nem roncsolnek muhajjal.
2018. dec. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Vállig érő hajat ha lehet..

A póthaj meg ocsmány

2018. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
A póthajat abban az esetben tudom elfogadni,ha valaki betegség miatt használja. Akinek szép,nem értem miért. A mellig érő is szép hossz már,de én inkább ápolnám és odafigyelnék,ne kelljen ennyit vágatni még 1x. Majd megnő,gondozd inkább,minth megint elcseszd póthajjal. Ricinusos pakolás, kevesebb festés..vitaminok. Nyárra szép hosszú lesz az! :)
2018. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TappancsMancs ***** válasza:
87%

Hát egy mellig érő haj is épp elég hosszúnak számít, teljesen fölösleges még hosszabb, főként póthajból.


Én nem igazán díjaznám a póthajat úgy ahogy van, a kérdéstől függetlenül sem. De levágatni egy eredetit és helyette póthajat tetetni fel, annak semmi értelme. Olyan mint kihúzatni ép és jó fogakat egy műfogért...

2018. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

El volt roncsolódva a vége ezért kellett levágatnom.

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. dec. 13. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én kevés esetben làtok szép, igényes póthajat a lányokon! A legtöbb esetben tökre nem passzol az eredeti hajához, elválik az műhaj az eredetitől.

Ha szépen megvan csinálva az lehet szép. De csak akkor szép ha senki nem mondja meg hogy az póthaj.

Én nekem eredeti hosszú hajam van és büszke vagyok rá! Pedig nekem is nehezen nőtt meg. Elhagytam a hajvasalót, sokkal jobban figyelek rá, és meg lett az eredménye az évekig tartó odafigyelésnek. Póthajjal bárkinek lehet hosszú haja.

Amúgy meg mindenki azt csinàl amit akar. Ha te póthajat akarsz akkor hajrá. :)

2018. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

"Én kevés esetben làtok szép, igényes póthajat a lányokon!"


Igaz. Viszont egészséges eredeti hosszú hajat is ritkán látni lányokon. Aki azt mondja, fenékig ér a haja, annak elképzelsz egy Pantene reklámos dús hajzuhatagot, a valóságban pedig hátközépig ér a haja, csak 3 töredezett, elvékonyodott csimbók leér seggig, és arra mondják, hogy fenékig érő haj.

2018. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!