Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, milyen hajszárítót...

Fodrászok, milyen hajszárítót vegyek saját használatra, hosszú hajhoz?

Figyelt kérdés

Most egy ismerős fodrász leselejtezett hajszárítóját használom. Ami már lassan el fog romolni. Milyet vegyek helyette? Milyen áron vannak?

Pár embertől hallani hogy fél orán keresztül szárítják a hajukat. Gondolom azért mert rossz a szárító.

Fodrászkellékestől vegyek olcsóbbat, vagy media marktból is jó? Mit figyeljek a szárítón? Van akciós időszak mikor érdemesebb? Milyen árút éri meg venni?


2018. febr. 13. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

:) valogass kedvedre. Nekm a masodik van meg es semmi kifogasom ellene. Remington jo ar-ertek aranyban van

2018. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz, nem vagyok fodrász, de rengeteget szenvedtem régen a hajszárítással... A mellemig ér a hajam, ráadásul eléggé dús is.

Nekem ami bevált és nagyon megszerettem, az a Dyson hajszárítója.

Igaz, hogy drágább, mint a hagyományos típusok, de megéri az árát.

2018. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!