Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a hajam ne...

Mit csináljak hogy a hajam ne zsírosodjon és ne hulljon?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy az én hajamnek három problémája van korpásodik zsírosodik és hullik most használok egy korpásodás elleni sampont és azóta nem korpásodik viszont ha nem korpásodás elleni sampont használok akkor korpásodik de ha korpásodás elleni sampont használok akkor nem korpásodik viszont nagyon hamar zsírosodik és elég sok hajam hullik mikor fésülködök meg hajat mosok és nem tudom mit csináljak hogy ne zsírosodjon és ne hulljon a hajam viszont nem merek más samponra áttérni csak a korpásodás ellenit merem használni mert amikor nem korpásodás ellenit használtam akkor nagyon korpásodott a hajam
2018. dec. 14. 21:34
 1/4 anonim válasza:
Milyen sampont használsz?Lehet nem megfelelő, Nizorált próbáltad?
2018. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosodott a hajam, nem segített semmi, csak pár évtized várakozás, most már OK :D Ez van, mosd gyakran. A hullás tényleg nagyon komoly? Mert az normális, hogy sok hajszál kijön fésülködéskor... Ha tényleg ritkul a hajad, akkor max. keress meg szakembert (amúgyis lehet valami egészségügyi probléma jele), de ezzel általában nem sokat lehet tenni, sajna sok ember kopaszodik egészen fiatalon...
2018. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég lett volna egyszer leírni hogy nem korpásodsz attól a sampontól :D

Először is, van egy természetes mennyiségű hajhullás ami általában a hideg beálltával kezdődik. Ha nagy mennyiségben hullik akkor szakembert keress fel mert akár hormonprobléma is lehet.

Egyébként változtass az életvideleden, egészséges étkezés, testmozás, vitaminok. Ezzel rontani biztosan nem rontassz semmit

2018. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászat + vitaminok + sütőpor.


A sütőport, mint szárazsampont használd!

2018. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!