Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen sebes az arcbőröm? Kép lent

Figyelt kérdés
Régebben mindig ahogy megjelent egy pattanás rajtam kinyomtam aztán a sebet is volt hogy lekapartam... de már lassan fél éve nem nyomkodom a pattanást megvárom hogy elmúljon magától de viszont a magától eltűnt pattanás helyére ilyen pirosas sebek kerülnek amik körül pirosas lesz a bőr is mint ha bele lenne gyulladva de nem fáj viszont a legtöbb ilyen sebet nem is lehet érezni ha végig simítom rajta a kezem olyan mint ha a felső bőrréteg alatt lenne olyan... valaki könyörgöm mondja meg hogy mit tegyek? minden nap megmosom az arcom többször is de semmi komolyabb javulás.. utcára is úgy megyek ki hogy mindig bennem van hogy mindenki engem néz emiatt iskolában is folyton próbálok mindenkitől távol maradni így önbizalmam is nulla..

2018. dec. 17. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
a képek: [link]
2018. dec. 17. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordulj bőrgyógyászhoz mert lehet hogy ez nem akné.
2018. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor mi lehet ez?
2018. dec. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!