Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vágatok frufrut januárban,...

Ha vágatok frufrut januárban, kb mikorra nő meg az államig?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Sose volt frufrum, de kipróbálnám. Kiváncsi vagyok, kb mennyi idő míg megnő, ha netán nem jön be.

2018. dec. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Havonta kb egy centit no a haj, de ez nyilvan mindenkinel mas. Igy megprobalhatod kiszamolni, nem tudom, hany centi van a homlokod es az allad kozott. De azzal szamolj, hogy egy tortura lenoveszteni, nekem volt, nem allt jol, elegge megszendvedtem vele utana.
2018. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó, hogy kinek milyen tempóban nő a haja. Én kb. áprilistól növesztem a frufrum, most ér kb. a számig.
2018. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Havi 1-1,5 cm nő a hajad, ez alapján ki tudod számolni. Amúgy ha csak kipróbálnád vagy nem vagy benne biztos hogy állna, érdemes aliexpressről csatos műfufrut rendelni. 200 Ft kb, igaz 2-3 hét mire megjön de legalább tutira meggyőződsz róla hogy jól áll vagy sem
2018. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén áprilisban kezdtem el lenöveszteni, nekem most èr már áll alá. Szóval mint làthatod, mindenkinek más a tempója.

Próbàlj meg “kamu” frufrus frizuràkat készíteni, pàr napig nézegesd úgy az arcodat. Vagy nagyon minimális mennyiségűt vágass. Arra rá lehet fogni, hogy babahaj :D

2018. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!