Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne befolyásolni a...

Hogyan lehetne befolyásolni a pigmentációt a hajban?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van, és van egy szőke hajszálam. Hogyan tudnám a többinél is elérni, hogy kevesebb legyen a pigmentáció tartalmuk? Már tudom, hogy nálam lehetséges, hiszen ott van az az egy hajszál. Bocsi, ha zavarosan fogalmaztam!

2018. dec. 20. 01:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szőke szeretnél lenni? Fesd be a hajad.
2018. dec. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szőke, hanem világosabb mint a jelenlegi hajszínem. Befestetni nem szeretném!
2018. dec. 20. 07:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ecetes áztatás, citromos öblítès vilàgosít a hajadon (hosszú tàvon), de enyhén roncsolja is.
2018. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ennél egy cseppet súlyosabb probléma, hogy a tudomány a hajhagymaklónozással sem áll sehogy. Más örülne, ha haj lenne a fején, nemhogy milyen. Havi húsz perc az életedből egy hajfestés. Talán ki lehet bírni. Egyébként maholnap - ahogy mindenki más - te is őszülni fogsz, az ember 30-tól 90 éves koráig az élete javát már nem színes hajjal éli, olyan mindegy lesz már, hogy mi lenne az elméleti szín. Így is úgy is festeni kell. De azért drukkolok veled, hogy megoldja a tudomány ezeket a problémákat, csak szerintem én azt már nem élem meg.
2018. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De én fiú vagyok. Oldalt látszana amikor lenő.
2018. dec. 20. 13:35
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, ezen az oldalon nem profik, szakértők válaszolgatnak. Szerintetek kit kellene kérdeznem effelől? Valami orvost kellene kérdeznem, aki ért ehhez?
2018. dec. 20. 14:25
 8/18 anonim ***** válasza:

Fejben nem fogod tudni eldönteni és belső szerek sincsennek rà, amitől hirtelen szőke leszel.

Az ecetes öblítèst folyamatosan csinàlnid kell, akkor nem lesz lenövésed.

Más opció nem igazàn létezik.

2018. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy de biztos nagyon fiatal, majd kinövöd ezt. Vagy kiszőkíted vagy beletörődsz hogy nem szőke a hajad, más lehetőséged nincs. Orvos sem tud segíteni.
2018. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy hogy? Pedig a tudomány már olyan sokat tud. Kik foglalkoznak ezzel? Milyen orvosok?
2018. dec. 20. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!