Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne befolyásolni a...

Hogyan lehetne befolyásolni a pigmentációt a hajban?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van, és van egy szőke hajszálam. Hogyan tudnám a többinél is elérni, hogy kevesebb legyen a pigmentáció tartalmuk? Már tudom, hogy nálam lehetséges, hiszen ott van az az egy hajszál. Bocsi, ha zavarosan fogalmaztam!

2018. dec. 20. 01:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Genetikusok foglalkoznak vele és a kozmetikaiipar.

Menj el egy fodrászhoz és kérdezd meg, ha az itteni embereknek nem hiszel..

2018. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem az abaj, hogy nem hiszek. Hanem, hogy lehet, hogy még nem hallottatok róla, és ezért mondjátok, hogy nincs ilyen. Szerintem meg tuti van, csak a megfelelő emberrel kell beszélnem aki ezzel foglalkozik.
2018. dec. 20. 15:45
 13/18 anonim ***** válasza:
😂
2018. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

De. Hallottam már arról, hogy valaki más színű hajat szeretett volna. Erre való a hajfesték.

Alapvetően, végleg a hajad színe már nem fog megváltozni, erre nincs mód. És nem azért mondom, mert sügér vagyok, hanem azért, mert tudom.

A hajad számottevően és hosszútávon semmivel nem tudod kivilágosítani, csak hajszínezőkkel. Van ez a citromos dolog, de nem világosít rajta sokat és bazi fárasztó állandóan a citromos pakolást kotyvasztani a hajadra.

A legegyszerűbb, ha befested. Ma a fiúknak sem gáz már. Legalább visszafordítható a dolog, ha majd benő a fejed lágya, nem lesz nyoma ennek.

2018. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De jó ebben az oldalban, hogy sosem a kérdésre válaszolnak 😂 Vagy itt van a sok kötekedő, akinek a válasza semmit sem segít, de azért rak a komment szekcióba valamit, (tisztelet a kivételnek). Utolsó! Amikor azt mondtam, hogy nem hallottatok ‘arról’, akkor úgy értettem, hogy arról a dologról ami véglegesen megváltoztatja a hajszínedet.
2018. dec. 20. 19:38
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! nem tudom, ez a mondatom miért kerülte el a figyelmed:

"A hajad számottevően és hosszútávon semmivel nem tudod kivilágosítani, csak hajszínezőkkel."


Válaszoltam a kérdésedre, csak nem ezt akartad hallani. Van különbség! Nekem meg az olyan kérdezőkből van elegem, akik hülyének néznek! Értem, mit kérdezel, nem tudom, hogy mondjam még el, hogy nincs mód arra, amit szeretnél, a hajat csak kozmetikailag és csak átmenetileg színezheted át. Sajnálom, de ez van.

2018. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

“De. Hallottam már arról, hogy valaki más színű hajat szeretett volna. Erre való a hajfesték.”

Akkor ez a mondat elkerülte a figyelmedet? Mert a kérdés pont, hogy nem erre összpontosít. Miért mondod, hogy nem létezik rá mód? Hiszen már van egy ilyen hajszálam, csak az természetes úton lett ilyen.

2018. dec. 21. 20:09
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de a spontán mutáció egy dolog, míg a szándékos mutáció genetikailag lehetetlen. Ez olyan spontán dolog volt a hajad részéről, mint az őszülés. Azt se lehet se iránytani, se megállítani. A hajadban lévő pigmentek színe, állapota a fogantatásod pillanatában eldőltek, már semmivel nem lehet a természetes hajszíned megváltoztatni. Erre nincs mód, de ha nekem nem hiszel, ne velem vitatkozz, mert huszadjára írtam le neked és még mindig nem érted hogy NEM LEHET, akkor hívj fel egy génlabort, és beszélj velük. Nekik csak hinni fogsz.
2018. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!