Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ajánlanátok?

Milyen hajszínezőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most szeretném először használni, még sosem volt színezve/festve a hajam. Középbarna színe van, szeretném 1-2 árnyalattal sötétebbre színezni, minél természetesebb összetevőjű színezőt használva.


Köszönöm :)



2018. dec. 21. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen természetesben gondolkozol, akkor diófalevél teàval egy, kettő hét alatt szépen sötétedik :)

A Palette termékcsaládon belül a color shampoo termékeknek jó a pigmentációja, egyenletesen kopnak. Azért is tudom ajànlani őket, mert a barna árnyalataikban nincs vörös pigment, tényleg barnàt kapsz és nem sötét vöröst :D

2018. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Érdekelnek további vélemények is. ;)

2018. dec. 21. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartós vagy kimosható színezőre gondolsz? Tartósból a loreal castingot ajánlom. Színezőként van hiredetve és kopik is valamennyire,de teljesen nem jön ki a hajból. De ha eldöntötted hogy sötétebb hajat akarsz és tartós megoldásra gondoltál akkor tudom ajánlani. Ha kimoshatóra gondoltál, a Syoss color toner-t tudom ajánlani, a deep brunette árnyalatot. Ez krémes állagú, nekem a színező samponok kivétel nélkül szárították a hajam. Ez viszont nagyon jó, fényes és puha utána a haj és hamvas a szín, semmi vöröses undormány! 2-3 árnyalatot sötétít és 8 mosásig tart
2018. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Egyelőre szeretném kipróbálni, aztán majd meglátom.

2018. dec. 23. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Syoss color toner. Nekem vöröses hajam van, viszont a színe alapból kopik, ezzel viszont tudom tartani a színt. Puha, fényes lesz a hajam utána, nem büdös(!), nagyon könnyű használni, egy tubust én kb 5x használtam, bőven megéri az árát:) tartósan megmarad a színe, sztm hozza amit ígér.

Palette color shampoo nem rossz, viszont ugyanolyan szaga van, mint a palette tartós hajfestékének, szerintem zavaróan büdös, megfogta a hajam ez is, de nem annyira, mint a syoss- de muszáj hozzátennem, hogy eleve a festett hajamra kenem rá, így nem várhatom el a tökéletes eredményt ettől.

2018. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!