Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokszor felhúztam a szemöldökö...

Sokszor felhúztam a szemöldököm, ezért ott, és a homlokomon mélyen ráncos a bőröm. Mit csináljak, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok, ma vettem ezt észre, és valami borzasztóan nézek ki. Ültem a wc-n, 2m-re a tükör, megláttam az arcom, és elszörnyedtem, hogy milyen mély vonalak vannak a szemöldököm felett.

Nem tudom, hogy láthat engem valaki szépnek, és egyáltalán hogy nézhet rám valaki nevetés nélkül.

Kétségbeestem.

Alapból kb 14-nek tűnök mások elmondása szerint, pedig márciusban töltöm a 17-et. Kislányos arcom van, de ezek a barázdák vénasszonyossá fognak tenni, ha valahogy el nem tüntetem őket.:S



2018. dec. 23. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok víz,kollagén. Látásvizsgálat. Nem esetleg rossz látás miatt hunyorogsz?
2018. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kattoryory ***** válasza:

Nekem is ráncos a homlokom, én is azt hittem H attól van mert sokat felhúzom a szemöldököm, de sajnos ez genetika, nem igen van köze ahhoz hogy milyen gyakran húzom fel a szemöldököm...régen engem is nagyon zavart, kb 17-18 évesen, mostmár nem érdekel abszolút, nem igazán ez fogja elrontani a külsőm

Amúgy a kollagén elvileg feltölti a ráncokat, anyámnak bevált, de csodát ne várj, ez genetika H ki hol ráncosodik,valakinek a szeme alatt vannak mély ráncok egész fiatalon, valakinek a szemhéja van megereszkedve stb.., nem olyan extrém dolog ez mint ahogy most látod

2018. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!