Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszok! Mivel kopasztjátok...

Kopaszok! Mivel kopasztjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés

Én nullásgéppel, nagyritkán borotvahab penge kombóval bőrcsupaszra. De hallottam, hogy elvileg létezik olyan villanyborotvaszerű, kifejezetten fejbőr borotválására szolgáló készülék.


De kíváncsi vagyok kedves kopasz férfitársaim tapasztalataira, módszereire, ötleteire.



2018. dec. 24. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltam a villanyborotvát, de végül maradtam a pengésnél, azzal lesz tökéletes a végeredmény. 😁
2018. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fürdés közben 5-10 percig az egész fejemet meleg vízzel alaposan megáztatom, majd borotvagéllel bekenem, ezután a hármas zsilett pengés borotvafejjel borotválom kopaszra a fejemet, ezzel a művelettel lesz igazán mindenhol a fejem sima. Kettő naponta szoktam borotválni kopaszra az egész fejemet.
2019. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!